Soki z wyciskarki – doskonała metoda na oczyszczenie organizmu.

Soki owocowe i warzywne mają wspaniałe właściwości oczyszczające. Najlepsze są oczywiście te świeże, przygotowane w domu, ze składników z ekologicznych upraw i hodowli.

Wyciskarki do soków to urządzenia, które spełnią nasze wymagania pod względem przygotowania soku najwyższej jakości i pełnych cennych składników odżywczych. Wyciskarki są coraz bardziej popularne wśród zwolenników zdrowych diet, a jest to spowodowane wieloma czynnikami. Pijąc szklankę świeżego soku dziennie zapewniamy sobie porcję witamin i minerałów, które uzupełnią ich niedobory, przyśpieszają metabolizm, działają pobudzająco na układ trawienny i dodają nam porcji witalności na cały dzień. Jest to bardzo łatwa i smaczna metoda na pozbycie się z organizmu szkodliwych toksyn, jakie gromadzą się w naszym organizmie.

Również po obfitych posiłkach i sutych ucztach nasz organizm będzie wdzięczny za jeden dzień odpoczynku po wcześniejszych przejedzeniu. W czasie świąt i na wielu uroczystościach rodzinnych, firmowych czy w gronie przyjaciół, lubimy sobie dobrze podjeść, co później skutkuje uczuciem ciężkości i niekiedy kłopotami z trawieniem. Soki przyśpieszą proces trawienia, dają nam porcję bezcennych składników odżywczych i przyśpieszą regenerację komórek, za co będzie wdzięczny przemęczony żołądek, trzustka i wątroba. Trawienie soków jest bardzo szybkie i nie obciąża organizmu, błyskawicznie jest przyswajany i komórki natychmiast wykorzystują jego działanie. Również rewelacyjnie wspomagają odchudzanie. Jeśli chcemy pozbyć się kilku kilogramów, to najlepiej pić soki – mają mało kalorii, pozbywamy się uczucia głodu dzięki nim i podkręcają cały proces trawienia, dzięki czemu organizm nie odkłada tkanki tłuszczowej.

jak oczyścić organizm? Choć słowo detoks nie kojarzy się nam zbyt pozytywnie, to już w połączeniu ze słowami świeży sok owocowo – warzywny, robi zupełnie inne wrażenia. Detoks za pomocą owoców i warzyw w formie soku jest bardzo przyjemny i delikatny w działaniu. Nie musimy pić dziwnych ziół i herbatek, wystarczy skupić się na spożyciu soków, dzięki czemu oczyszczenie organizmu następuje szybko i z najlepszymi rezultatami. Soki z wyciskarek mają maksymalną ilość witamin, enzymów, antyoksydantów i minerałów, które wspomogą nas w całym procesie oczyszczania. Ważne jest też, aby umiejętnie dobierać składniki soku, tutaj szczególnie polecane są: buraki, winogrona, czerwona kapusta, brokuły, jarmuż, pomidory i seler naciowy.

O serwisie

Blog założony przez parę dietetyków, pasjonujących się nowinkami technicznymi usprawniającymi prowadzenie zdrowego trybu życia. 

Kontakt

kontakt@mojastrona.pl

Galeria