Wyciskarka Angel – co sprawia że konkurencja się jej obawia? cz.1

Wyciskarka Angel od kiedy pojawiała się na rynku, stała się obiektem westchnień i pożądania przez wiele osób, które preferują zdrową dietę i świeże soki najwyższej jakości.

Wyciskarka ta, jest wykonana ze stali nierdzewnej, jest bardzo wytrzymała i trwała, a jej wydajność to duma i chluba producenta. Angel została wyposażona w dwuślimakową technologię produkcji soku, co stawia ją wśród produktów z najwyższej półki jakościowej. Dzięki zastosowaniu tej technologi, Angel potrafi maksymalnie wyciąć sok z warzyw i owoców, pozostawiając praktycznie suchą pulpę, co nawet wśród wyciskarek jest kuriozum. Picie świeżych soków od lat jest łączone z jego właściwościami leczniczymi i szczególnie polecane jest jego picie osobom w trakcie leczenia lub po przebytych schorzeniach, w celu szybszego dojścia do zdrowia i regeneracji organizmu.

Wyciskarka Angel przygotowuje soki o najwyższej jakości, z zawartością witamin i minerałów wyższą niż przy innych podobnych modelach. Model niedawno wprowadzony na rynek, Angel 7500, został wyposażony w unikatowy, automatyczny wsteczny bieg, który sam się uruchamia w sytuacji kiedy włożymy zbyt dużą ilość produktów do wyciskarki i mogłoby dojść do jej przegrzania. Czujnik umieszczony w obudowie urządzenia reaguje natychmiast w sytuacji, gdy dochodzi do zablokowania wałków ślimakowych i wypycha surowiec z powrotem, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzenia. Również ręcznie możemy uruchomić bieg wsteczny, jest on wbudowany w panel sterowania urządzenia.

wykonanie wyciskarki Angel Stal jaka została zastosowana do wykonania obudowy i części silnika wyciskarki, to stal chirurgiczna najbardziej popularna obecnie na rynku – typ 304, który jest bezpieczny dla zdrowia człowieka i środowiska. Stal 304 nie powoduje żadnych uczuleń i nie wydziela żadnych substancji, które mogłyby być szkodliwe dla organizmu człowieka. Ten rodzaj stali jest powszechnie stosowany do produkcji wielu sprzętów AGD z bardzo prostego względu.

Jest niezmiernie odporny na korozje, nie wchodzi w reakcje z kwasami owocowymi, które są nieodzownym elementem soków owocowych, nie reaguje na sól oraz jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Angel w trakcie pracy nie nagrzewa się, w związku z tym sok jest pełen enzymów, witamin, przeciwutleniaczy i minerałów. Jest to sok wolny od substancji chemicznych, lekkostrawny i łatwo przyswajalny przez organizm człowieka.

O serwisie

Blog założony przez parę dietetyków, pasjonujących się nowinkami technicznymi usprawniającymi prowadzenie zdrowego trybu życia. 

Kontakt

kontakt@mojastrona.pl

Galeria